Sprzedaż hurtowa

Nasza prężnie rozwijająca się firma prowadzi hurtową sprzedaż opon. Posiadamy magazyn kilku tysięcy produktów, co pozwala na wybór spośród wielu marek i rozmiarów, także niestandardowych. Oferujemy ogumienie do aut osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Współpracujemy z cenionymi na rynku producentami. Dajemy gwarancję, że dostępne produkty spełnią Państwa oczekiwania.

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami oponiarskimi, warsztatami czy hurtowniami. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, a my zaprezentujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Hurtowa sprzedaż opon to nie wszystko – zajmujemy się również montażem oraz przechowywaniem ogumienia.

Jako bezpośredni dystrybutorzy najlepszych marek, oferujemy sprzedaż opon w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własny transport, dzięki czemu możemy dostarczyć produkty do Państwa firmy na terenie całej Polski.

Prowadzimy doskonale prosperujący Serwis Mobilny skierowany do klientów flotowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu można zaoszczędzić czas i pieniądze, a także szybko przywrócić flocie funkcjonalność.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadzwoń lub napisz: 60 55 81 666, e-mail: biuro@artmech.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!