MOBILNY Serwis Opon dla klientów flotowych

Dzięki w pełni profesjonalnie wyposażonym Serwisom Mobilnym, możemy oferować usługi bezpośrednio w bazie floty lub w dogodnym dla firmy lub kierowcy miejscu i czasie. Nasze auta serwisu mobilnego mogą także interweniować i świadczyć pomoc w razie awarii na drodze.

Wieloletni staż pracy oraz liczne i intensywne szkolenia sprawiły, że nasi  serwisanci posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, które nieustannie poszerzają poprzez intensywne, długotrwałe oraz certyfikowane szkolenia w kraju i za granicą. W dobie globalizacji, położyliśmy także nacisk na możliwość komunikacji w wielu językach, aktualnie proponujemy serwis w języku polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Główne korzyści dla firm wynikające z usług serwisu mobilnego:

  1. oszczędność czasu pracy kierowców
  2. ograniczenie czasu przestojów pojazdów
  3. brak konieczności dojazdu do serwisu celem wykonania usług
  4. oszczędność czasu dla osób zarządzających flotą -  to my prowadzimy karty serwisowe ogumienia, pamiętamy o terminach, analizujemy ceny rynkowe i przedstawiamy gotowe rozwiązania do Państwa akceptacji (bieżnikowanie, nacinanie, wymiana opony na nową lub używaną) 
  5. redukcja kosztów wynikająca z oszczędności  paliwa oraz dodatkowej eksploatacji auta.
  6. możliwość rat lub odroczonego terminu płatności za usługę i/lub opony.

Dodatkowe argumenty;

  • terminowa, sezonowa wymiana opon lub wymiana zużytej opony na nową zwiększa bezpieczeństwo kierowcy, pojazdu oraz zmniejsza ryzyko ewentualnych awarii.
  • jednoczesny przegląd i serwis wszystkich pojazdów floty jednego dnia
  • stały monitoring ogumienia, dzięki któremu, zapobiegamy możliwym awariom i nadmiernemu zużyciu ogumienia oraz przestojom i dodatkowym kosztom z tym związanym.